








Матрац Bestway надувний 67223 з ножним насосом призначений для застосування як усередині приміщень, так і зовні. Можна сміливо брати з собою в похід, на природу. Перевагою матраца є те, що насос вже вмонтований у виріб, тому він у Вас ніколи не загубиться і завжди буде з матрацом. Форма матраца у вигляді стаканчиків дуже зручна для сну і відпочинку.
Гарантія: цілісність упаковки!
Виробник не надає гарантію на дрібні проколи; виріб, яке було введено в експлуатацію (накачане, встановлено) обміну чи поверненню не підлягає!
Увага: Враховуючи специфіку надувного товару, гарантія на дрібні проколи НЕМОЖЛИВА!
Адже після розкриття коробки, втрачається гарантія від виробника. Ми не можемо брати на себе відповідальність за дотримання Вами правил експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Тип насосу | механічний ножний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 1850 мм |
| Ширина | 760 мм |