
Матеріал матраца знизу — високоміцний водонепроникний ПВХ завтовшки 0,38 мм, а верхня частина — щільніше шорстке вінілове покриття за властивостями, схоже на велюр, товщина 0,52 мм.
Матрац Intex 64109 допоможе зберегти час у багатьох несподіваних життєвих ситуаціях
Спущений і складений матрац компактний і легко транспортувальний, що робить його невіддільною частиною комфортного відпочинку на дачі. Матраци дуже популярні під час використання на водоймах, хоча фірма-виробник про це нічого не пише. Насос купується окремо.
Характеристики:
Серія: стандартна серія Dura-Beam®;
Колір: зелений;
Тип: Pillow Rest Classic
Кількість місць: 2;
Ширина: 152 см;
Довжина: 203 см;
Висота: 25 см;
Технологія (внутрішня ситема): Fiber-TechTM;
Конструкція: поздовжня, вертикально-балкова конструкція з «Fiber Tech»;
Максимальне навантаження: 273 кг;
Матеріал: сильний протестований матеріал ПВХ (вініл);
Щільність матеріалу: 0.5 мм;
Покриття: флоковане;
Товщина покриття: 0.38. Комплектація: Надувне ліжко
Інструкція
Самоклейна латочка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 2003 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип насоса | Механічний ручний, механічний ножний |