
Виробник: Bestway
Країна виробник: Китай
Продукт: Надувний матрац
Серія: Pavillo™
Тип серії: Aeroluxe
Серія: кемпінг Колір: синій
Розмір: Кількість місць: 2-х місний
Розмір: 152 х 203
Розмір габаритний: 152 x 203 x 22
Внутрішня будова:
Максимальне навантаження: 199 кг Надійність конструкції: I-Beam™:одношаровий ПВХ
Фіксація конструкції: чашкова, вертикально-колоноподібна
Матеріал: матеріал ПВХ
Покриття: флок
Щільність матеріалу: 0.25 мм Товщина покриття: 0.10
Серія: Класичний: Bestway
Комплектація: Базовий
Насос для накачування: необхідно докупити 68612
Клапан: клапан 2 в 1 Клапан (артикул): Клапан «2 в 1» Intex 10651 для надувних матраців, ліжок, крісел
Сумка для зберігання: є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Комплектація насосом | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |