
Доступна ціна та чудова якість робить продукцію ТМ "DOLONI - TOYS" ще більш привабливою.
Пластиковий будиночок для дітей зроблений так, що в ньому відсутні гострі кути, а це повністю виключає травму під час гри. Дитячий будиночок має двері та вікна із фіранками. Купивши дитячий будиночок Ви можете встановити його як у приміщенні, так і на вулиці, тому що пластик стійкий до УФ-випромінювання.
Характеристики пластикового будиночка:
· Є двері, що надає реалістичності. Діти, як у справжньому будинку.
· Дитячий будиночок виконаний із якісного пластику. Його легко мити, він не вигоряє на сонці, добре тримає форму.
· Розміри будиночка – 129х129х120 см.
· Розміри упаковки – 31х86х127
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 1290 мм |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Розміщення | На вулиці |
| Стан | Новий |
| Тип | Будиночок |
| Ширина | 1290 мм |