
Дитячий електромобіль M 3804 має якісну батарею великої ємності, просторе шкіряне сидіння дозволяє зробити їзду максимально комфортною, корпус джипа зроблений з міцного пластику, а колеса з м'якого EVA.
Дитячий електромобіль Bambi M 3804 має музичний супровід та світлові ефекти, що робить поїздку ще цікавішою, в комплекті з автомобілем ви знайдете пульт керування, за його допомогою джипом можна керувати дистанційно.
Характеристики:
Стана виробник: Китай
Виробник: Bambi
Тип: Електромобіль
Тип кузова: Баггі
Вікова група: Від 3 років | Кількість місць в електро-/бензомобілі: 1
Варіанти управління: З кабіни водія, Радіоуправління (пульт дистанційного керування)
Максимальна швидкість: 5.0 (км/год)
Передачі: 3 швидкості
Максимально допустиме навантаження: 60 (кг)
Колір: Білий
Особливості: MP3-роз'єм, Дзеркала заднього виду, Дверцята, SD, usb, індикатор батареї, Світлові ефекти, Звукові ефекти, Ремені безпеки, Амортизатор Матеріал корпусу: Пластик
Марка: Buggy
Матеріал коліс: EVA
Матеріал сидіння та спинки: Шкіра
Кількість двигунів: 4.0 (шт.)
Стан: Новий
Розміри
Довжина 126 (см)
Ширина 97 (см)
Висота 85 (см)
Діаметр передніх коліс 340 (мм)
Діаметр задніх коліс 340 (мм)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Чорний |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 60 кг |
| Марка | Jeep |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Баггі |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Розміри | |
| Висота | 85 см |
| Довжина | 126 см |
| Діаметр задніх коліс | 340 мм |
| Ширина | 97 см |
| Ширина по дзеркалах | 66 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти керування | Радіокерування (пульт ДК), З кабіни водія |
| Діаметр передніх | 340 мм |
| Особливості | Світлові ефекти, передні фари, Амортизатор, Ремені безпеки, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Регулятор гучності, дверцята, що відчиняються |
| Передачі | 1 швидкість уперед, 2 швидкості назад |
| Основні атрибути | |
| Сумісність із маркою | Jeep |