
Характеристики:
Дитячий електромобіль призначений для дітей від 3 років.
Наводиться рух як самою дитиною шляхом натискання кнопки "Старт", так і за допомогою пульта дистанційного керування 2,4G.
При старті чути звук , а також можливі "повільний старт" і "повільний стоп". Електромобіль має 1 посадкове місце з сидінням з еко шкіри. Ширина посадкового місця: 39 см. > Відстань від сидіння до педалі: 29 см.
Передні фари світяться.
Світло вмикається/вимикається кнопкою.
Сигнал на кермі та музика розважить дитину під час їзди.
Передбачено регулювання гучності.
Можливе підключення Bluetooth (STOP BUTTON), а також FM-радіо, AUX, MP3, USB. 4 колеса виготовлені з Eva-матеріалу. 2 додаткових коліщатка для зручності транспортування. Двері відкриваються вгору. > Передбачені задні амортизатори.
Має 2 швидкості руху в машині і 3 швидкості руху на пульті.
Швидкість: 2-5 км/год.
Швидкості перемикаються тумблером.
Рух вперед і назад перемикається важелем.
Потужність двигуна: 4х12V/25W/RPM12000.
Акумулятор: 1х12V/10Ah.
Час зарядки: 8-12 годин.
Час на їзду: 1-2 години.
Передбачено індикатор заряду акумулятора.
Розміри електромобіля (ДхШхВ): 126х59х52 см.
Ширина дзеркал: 65 см.
Діаметр колеса: 24 см.
Діаметр диска: 19 см.
Вага: 20,8 кг .
Максимальне навантаження: 25 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Червоний |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Марка | McLaren |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти керування | З кабіни водія, Радіокерування (пульт ДК) |
| Сумісність із маркою | McLaren |