
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Країна виробник | Китай |
| Висота рульової стійки | 80 см |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Колір | Червоний |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |