
Інтерактивна навчальна гра "Динозаврик-словознайко" SK 0063 ABC — це освітній планшет зі 117 навчальними картками та 20 тематичними блоками. Гра супроводжується озвучкою та світловими ефектами. Працює від акумулятора, заряджається через USB. Доступний у 2 кольорах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Висота | 10 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 10 см |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий планшет |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Ширина | 2 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 105 мм |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |