
Дитячий квадроцикл-толокар M 5782 EBLR-3 – це багатофункціональний транспорт 3 в 1: толокар, електромобіль та батьківська ручка, що поєднує розваги та безпеку для малюка.
Модель оснащена м’яким шкіряним сидінням, яке гарантує комфортне катання навіть протягом тривалого часу. Сидіння приємне на дотик, довговічне та стійке до знесення.
Корпус квадроцикла виготовлений з міцного ударостійкого пластику, що забезпечує надійність і довговічність експлуатації. Батьки можуть повністю контролювати рух завдяки пульту дистанційного керування (2,4G).
Колеса з EVA-матеріалу забезпечують м’який та плавний хід, що робить катання безпечним і комфортним на різних типах покриття.
Цей квадроцикл стане чудовим подарунком для будь-якої дитини, адже він поєднує в собі яскравий дизайн, сучасні функції та максимальну безпеку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 1 року |
| Колір | Червоний |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 3 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 23 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти керування | З кабіни водія, Радіокерування (пульт ДК) |
| Особливості | Регулятор гучності, світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Передачі | 1 швидкість назад, 1 швидкість уперед |