Доброго вечора Я забрала сьогодні посилку бо у нас проблеми з світлом дуже гарний лабіринт такий як на картинці дякую вам за швидкість і якість
Олег Д.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
спасибо этим ребятам, за ихнюю работу.
Олександр К.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
оплатив ,а де він 3 дні чекаю ,а вже 4 закінчився,а його не відправили де мої кошти
Коментар продавця
Добрий вечір! Приносимо свої вибачення за затримки. У нас не було електропостачання, тому відправка не відбулась в указані сроки.Бачимо, що замовлення ви вже отримали. Сподіваємося вам все сподобалося. Гарного дня!
Доброго вечора Я забрала сьогодні посилку бо у нас проблеми з світлом дуже гарний лабіринт такий як на картинці дякую вам за швидкість і якість
спасибо этим ребятам, за ихнюю работу.
оплатив ,а де він 3 дні чекаю ,а вже 4 закінчився,а його не відправили де мої кошти
Добрий вечір! Приносимо свої вибачення за затримки. У нас не було електропостачання, тому відправка не відбулась в указані сроки.Бачимо, що замовлення ви вже отримали. Сподіваємося вам все сподобалося. Гарного дня!