Увага! З 18.06 по 21.06 у магазині проводиться переоблік складу, тому всі замовлення, оформлені в цей період, будуть оброблені та відправлені 22.06.
Відгуки про компанію Childrentoy
Анастасія В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за відгук і замовлення! Очікуємо вас у нашому магазині знову!
Надія Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую велике чудовому магазинчику який не раз тішив наших діток неймовірними і якісними іграшками!
Коментар продавця
Дякуємо вам за відгук і замовлення! Очікуємо вас у нашому магазині знову!
Орел М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Як на фото :)
Ирина Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Заказывала несколько кукол типа барби, это был уже второй заказ у этого продавца, очень порадовало качество, при невысокой цене. Все прошло быстро и четко. Молодцы, очень благодарна! Рекомендую!
Коментар продавця
Дякуємо вам за відгук і замовлення! Очікуємо вас у нашому магазині знову!
Дмитро С.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
чтобы приобрести один товар , пришлось заказать аж три , потому что один товар они не могут отправить наложенным
Коментар продавця
Доброго дня. У нас умови прописані на сайті. Будь-ласка, ознайомлюйтесь з ними перед тим як робити замовлення. Ми не відправляємо накладним платежем замовлення менше 300 грн, тому що нам немає сенсу робити відправки накладним платежем на таку суму, так як частіше за все клієнти відмовляються від замволення і ми змушені сплачувати транпортні послуги, щоб повернути товар, бо вартість транспортних послуг нової пошти становить 50-80% від вартості товару і не доцільно замовляти в інтернеті такі товари. У нас є регламент роботи, який відкрито прописаний в умовах, ви завжди можете скористатися послугами іншого магазину, якщо вас щось не влаштовує. Гарного дня!
Анна З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за відгук і замовлення! Очікуємо вас у нашому магазині знову!
Евгений Ж.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за відгук і замовлення! Очікуємо вас у нашому магазині знову!
Вероніка П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за відгук і замовлення! Очікуємо вас у нашому магазині знову!
Ірина П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо вам за відгук і замовлення! Очікуємо вас у нашому магазині знову!
Екатерина Н.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Добрый вечер))) Спасибо огромное за посылочку , отличный сервис , заказала и сразу ответили / отправили и доставили , всё Супер, Спасибо огромное 🫶🫶🫶💙💛💙💛💙💛 Ребёнок счастлив , очень ему понравился вертолёт 🚁, да и взрослые тоже в игре , что уж тут скрывать 😀🤦♀️🤗 Всем рекомендую магазин 👍👍👍🫶🌸🌈
Коментар продавця
Дякуємо вам за відгук і замовлення! Очікуємо вас у нашому магазині знову!
Дякуємо вам за відгук і замовлення! Очікуємо вас у нашому магазині знову!
Дякую велике чудовому магазинчику який не раз тішив наших діток неймовірними і якісними іграшками!
Дякуємо вам за відгук і замовлення! Очікуємо вас у нашому магазині знову!
Як на фото :)
Заказывала несколько кукол типа барби, это был уже второй заказ у этого продавца, очень порадовало качество, при невысокой цене. Все прошло быстро и четко. Молодцы, очень благодарна! Рекомендую!
Дякуємо вам за відгук і замовлення! Очікуємо вас у нашому магазині знову!
чтобы приобрести один товар , пришлось заказать аж три , потому что один товар они не могут отправить наложенным
Доброго дня. У нас умови прописані на сайті. Будь-ласка, ознайомлюйтесь з ними перед тим як робити замовлення. Ми не відправляємо накладним платежем замовлення менше 300 грн, тому що нам немає сенсу робити відправки накладним платежем на таку суму, так як частіше за все клієнти відмовляються від замволення і ми змушені сплачувати транпортні послуги, щоб повернути товар, бо вартість транспортних послуг нової пошти становить 50-80% від вартості товару і не доцільно замовляти в інтернеті такі товари. У нас є регламент роботи, який відкрито прописаний в умовах, ви завжди можете скористатися послугами іншого магазину, якщо вас щось не влаштовує. Гарного дня!
Дякуємо вам за відгук і замовлення! Очікуємо вас у нашому магазині знову!
Дякуємо вам за відгук і замовлення! Очікуємо вас у нашому магазині знову!
Дякуємо вам за відгук і замовлення! Очікуємо вас у нашому магазині знову!
Дякуємо вам за відгук і замовлення! Очікуємо вас у нашому магазині знову!
Добрый вечер))) Спасибо огромное за посылочку , отличный сервис , заказала и сразу ответили / отправили и доставили , всё Супер, Спасибо огромное 🫶🫶🫶💙💛💙💛💙💛
Ребёнок счастлив , очень ему понравился вертолёт 🚁, да и взрослые тоже в игре , что уж тут скрывать 😀🤦♀️🤗
Всем рекомендую магазин 👍👍👍🫶🌸🌈
Дякуємо вам за відгук і замовлення! Очікуємо вас у нашому магазині знову!